O nas

Importem aut z USA zajmujemy się od 2001 roku. Dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem wypracowanym wspólnie z tysiącami naszych klientów w Polsce i Europie na przestrzeni prawie dwudziestu lat. Nasze sukcesy, ale i potknięcia są fundamentem do tego, aby każdego roku z każdym kolejnym autem profesjonalnie wspierać naszych klientów w podejmowaniu najlepszych decyzji przy zakupie oraz minimalizowaniu ewentualnych ryzyk z tym związanych.

Jesteśmy dumni z tego, że obecnie większość transakcji realizujemy z powracającymi klientami oraz tymi, którym zostaliśmy przez nich poleceni. Bezpieczeństwo transakcji, czytelność procedur i dobra komunikacja podczas całego procesu związanego z importem samochodu z USA to nasze priorytety.

Jeśli nie jesteśmy największą firmą w Polsce która świadczy tego typu usługi, to z pewnością wyróżnia nas zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego klienta oraz auta, którym jest zainteresowany.

 

Import Krok po Kroku

WYBÓR AUTAWybierz auto jakie Cie interesuje. Największy wybór pojazdów w USA jest na aukcjach Copart IAAI, możesz również

Czytaj dalej

Dlaczego warto wybrać nas?

KONTAKT Szybko i sprawnie odpisujemy na maila. Odbieramy telefony do późnych godzin. PŁATNOŚĆ W PLN 

Czytaj więcej

Skontaktuj się aby poznać więcej informacji