Kalkulator kosztów importu auta z USA

Kalkulator opłat celnych

Oblicz online opłaty celne. Kalkulator wyliczy Cło, Akcyzę i VAT do zapłaty. Opłaty są uzależnione od pojemności silnika i kwoty za auto.

Kalkulator wysyłki z USA

Oblicz ile wyniesie Cię holowanie do portu i wysyłka auta w kontenerze. Podaj miejsce zakupu auta a kalkulator wyliczy koszty transportu.

Jako jedyna firma w Polsce, dajemy dostęp do pełnego kalkulatora importu auta ze Stanów Zjednoczonych. Za pośrednictwem tego narzędzia można policzyć wszelkie koszty związana z importem auta z USA do Europy.

Kalkulator Prowizji aukcyjnej

Oblicz prowizję jaką trzeba będzie zapłacić za wylicytowanie auta.

Kalkulator Ubezpieczenia

Oblicz ubezpieczenie morskie od szkody całkowitej bądź kontroli celnej

Na kalkulator importu auta z USA pozwala na policzenie wszelkich kosztów dostawy Twojego wymarzonego auta pod sam dom. Wystarczy wybrać miejsce zakupu oraz kwotą auta. Nasz kalkulator policzy wszystkie koszty i poda je w czytelny sposób.

Można też wybrać także szereg opcji dodatkowych, takich jak ubezpieczenie, holowanie pod drzwi czy też tłumaczenie dokumentów. Nic Cię nie zaskoczy. Jeżeli interesuje Cię pojazd inny niż auto osobowe, możesz wybrać odpowiednią opcję w naszym kalkulatorze, który uwzględni to w obliczeniach.

Możesz poznać nie tylko sumę kosztów, ale także szczegółowo sprawdzić cenę każdego z etapu podróży Twojego pojazdu do Europy. Kalkulator uwzględnia także obowiązujące i aktualne przepisy celno-podatkowe, uwzględniając czy pojazd odprawiany jest na firmę czy też osobę prywatną.

Przed przystąpieniem do licytacji warto poznać za jaką kwotę można wylicytować dane auta. Możesz to zrobić w naszej bazie pod adresem www.samochodyzusa.info lub też za pośrednictwem portalu www.autoastat.com. Dowiesz się przy jakiej kwocie warto licytować auto aby nie przepłacić. Będziesz mógł również ocenić jaki budżet musisz przygotować na wybrane przez siebie auto.

Po policzeniu wszystkich kosztów, ustaleniu maksymalnej ceny zakupu auta na aukcji, zgłoś nam chęć zakupu takiego pojazdu. Koszty po stronie amerykańskiej pozostają niezmienne i wg. nich będziemy się rozliczać. Chcemy aby współpraca z nami była przejrzysta i klarowna.