Płatność za auto

Jeżeli wygraliśmy wybraną przez Ciebie aukcję jesteśmy zobowiązani do opłacenia naszego pojazdu na aukcji. Musimy to zrobić jak najszybciej, aby aukcja nie doliczyła nam kosztów opóźnionej płatności oraz postoju na aukcji.

Płatnośc za auto

  • Auto musi zostać odebrane z aukcji maksymalnie w ciągu 4 dni od jego zakupu.

    Po tym czasie naliczana jest opłata postojowa, zwykle w wysokości 40$ za dzień opóźnienia.

  • Płatność na polskie konto

    Należy o tym pamiętać, robiąc przelew na nasze polskie konto. Należy to zrobić możliwie szybko, najlepiej następnego dnia roboczego. My też musimy mieć czas żeby opłacić auto na aukcji USA i zorganizować jego transport do najbliższego portu morskiego. Aukcja wydaje auto tylko jeżeli jest całkowicie opłacone.

  • Szczegółowe rozliczenie

    Po wygranej aukcji otrzymasz od nas szczegółowe wyliczenie kosztów, które należy ponieść na tym etapie importu. Będą, to koszty transportu auta po stronie amerykańskiej. Znajdziesz je w naszym kalkulatorze. W tym momencie zostanie również rozliczona Twoja kaucja, chyba że zdecydujesz się na zakup kolejnego pojazdu, wtedy kaucja może u nas zostać.

Rozliczenie w złotówkach

Wpłaty dokonujesz w bezpieczny sposób na polskie konto bankowe, polskiej firmy. Nie przelewasz pieniędzy do USA. My się tym zajmujemy. Posiadamy bardzo korzystny kurs wymiany, dzięki temu nie potrzebujesz konta walutowego. Całkowite rozliczenie otrzymujesz w złotówkach, aby było to dla Ciebie łatwe i czytelne.

Auto przez nas opłacane jest dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Pieniądze przelewane są w trybie ekspresowym i lądują na amerykańskim koncie tego samego dnia. Jednak przelew musi zostać wykonany do godziny 12. Pamiętaj o tym i nie zwlekaj z płatnością do ostatniej chwili.

Ubezpieczenie transportu

Zobacz więcej o ubezpieczeniu auta na czas transportu

Transport morski

Czas wysyłki auta z USA ile trwa i co się na niego składa