Auta Bezwypadkowe

Manheim – są to aukcje dla tych, którzy szukają auta używanego, ale bezwypadkowego. Na Manheimie znajdziemy głównie auta bezwypadkowe. Sporadycznie można znaleść auto uszkodzone. Trafiają się także pojazdy, które w przeszłości były uszkodzone, ale zostały naprawione.

Aukcja Manheim jest zamkniętą aukcją i osoby niebędące lokalnym dealerem nie mają dostępu do aut z Manheimu. Auta które się tam znajdują udostępnia strona Auction XM

Dziennie sprzedawanych jest tam setki tysięcy aut. A sprzedawcami są głównie firmy leasingowe, banki i dealerzy. Na Manheim nie może licytować każdy – tak jak w przypadku IAAI i COPART. Sa to aukcje tylko dla licencjonowanych sprzedawców. 

Główne zalety zakupu pojazdów na Manheim:

  • CR

    każde auto jest dokładnie opisane. Mamy dokładny opis co było malowane bądź uszkodzone. Szczegółowe zdjęcia pojazdów i ewentualnych uszkodzeń. Np. W przypadku aut elektrycznych mamy informację jaką ładowarkę ma auto na pokładzie czego na aukcjach publicznych nie ma. 

  • MMR

    jest to średnia cena za jaką sprzedawały się poprzednio auta w danym modelu , kolorze i roczniku. Jest to bardzo pomocne w wycenie i określeniu czy pojazd jest w ogóle w naszym zasięgu finansowym. Tej opcji także nie mamy na innych aukcjach. 

Kupując na Manheim wiemy dokładnie od kogo kupujemy. Przy tym kursie dolara nie opłaca się ściągać wszystkiego. Z naszego doświadczenia klienci decydują się na ten portal w przypadku aut niedostępnych w Europie bądź kiedy chcą mieć auto z pewną historią i bezwypadkowe i są skłonni zapłacić za pojazd więcej niż auta oferowane w Polsce na OtoMoto. 

Dzięki temu, że jesteśmy licencjonowanym dealerem w Stanach, mamy dostęp do jednego z największych domów aukcyjnych z autami bezwypadkowymi – Manheim.