Quady, Motocykle, Łodzie

Na rynku amerykańskim znajdziemy wiele ciekawych maszyn. Nie koniecznie musza być to samochody. Mogą to być motocykle, quady, łodzie, maszyny rolnicze a nawet samoloty czy helikoptery. Jesteśmy w stanie dostarczyć wszystko.

Ameryka, to raj dla fanów marki Harley-Davidson. Znajdziemy tam mnóstwo maszyn tego producenta. Można w nich przebierać. Koszt transportu motocykla jest dużo niższy niż samochodu, ze względu na mniejsze rozmiary jednośladów. Niestety zostało zmienione cło, które aktualnie wynosi aż 25%.

→ Quady

Quady, jest ich w stanach mnóstwo. Większość ma potężne silniki. Można tam znaleźć maszyny amerykańskie, japońskie. Opłaty za tego typu pojazdy są takie same jak przy samochodzie osobowy, łącznie z akcyzą 3,1%.

Łodzie

Łodzie w USA również są dostępne. Można przebierać w śród uszkodzonych aż do całych. Można znaleźć jachty w różnym wieku, w różnym stanie. Niestety ze względu na gabaryty tych maszyn, koszt transportu jest stosunkowo wysoki i zależy od dokładnych wymiarów. Należy pamiętać, że łodzie, ze względu na wymagany przez Unię Europejską certyfikat udaje się odprawić jedynie w Holandii. Trzeba brać to pod uwagę transportując taką „zabawkę”

 

Pojazdy mogą Państwo szukać na:

  • www.iaai.com
  • www.copart.com
  • www.crashedtoys.com
  • www.npauctions.com