Wpłata kaucji

Przed każdą licytacją wymagamy wpłaty kaucji. Niestety nie przystąpimy do żadnej licytacji do póki nie otrzymamy od Ciebie zabezpieczenia w postaci kaucji na zakup auta w USA.

Nie martw się kaucja nie przepadnie. W przypadku wygrania aukcji, cała kwota przeznaczana jest na poczet ceny auta i w stosowny sposób rozliczana w podsumowaniu. Natomiast jeżeli przegramy aukcję, to kaucję można przeznaczyć na licytację kolejnego pojazdu. Jeżeli nie chce kupić innego auta, żaden problem, kaucja zostanie w całości zwrócona na Twoje konto.

 

Dlaczego pobieramy kaucję

  • Odstąpienie od umowy

    W każdym wypadku licytujemy auto w imieniu klienta i na wyraźne jego życzenie. Zgodnie z umową, która podpisujemy jesteśmy zobowiązani odsprzedać auto klientowi, a klient ma obowiązek je od nas odkupić. Jeżeli klient z jakiś powodów nie kupi od nas takiego pojazdu, kaucja ulega przepadkowi.

  •  Nieopłacenie auta w terminie

    Zgodnie z polityką aukcji, nie ma możliwości odstąpienia od wylicytowanego pojazdu. Każda składana przez nas oferta jest zobowiązująca i większości wypadków nie można jej wycofać.  Za nie opłacenie auta w terminie, aukcja naliczy nam kary, które mogą skutkować zablokowaniem konta.

    Na zakup auta podpisujemy odpowiednią umowę, która zabezpiecza wszelkie interesy klienta. Nas zobowiązuje do dostarczenia auta, które zgodnie z wolą klienta kupiliśmy na aukcji. Nie ma potrzeby abyś do nas przyjeżdżał, oczywiście jeżeli zajdzie tak potrzeba, to serdecznie zapraszamy. Wystarczy podpisać przesłaną przez nas umowę, zrobić jest skan i przekazać na mailowo. Z naszej strony zrobimy to samo.

    Kaucję również wpłać w wygodny dla Ciebie sposób za pośrednictwem przelewu bankowego na polskie konto złotówkowe lub za pośrednictwem platformy Pay-Pal, jednak w tym przypadku należy pod uwagę wziąć prowizję jaką naliczy nam serwis.