Bezwypadkowe Auta Elektryczne

Od 20 lat zajmujemy się motoryzacją. Ostatnie 5 lat poświęciliśmy autom elektrycznym, które stały się naszą ogromną pasją. O samochodach elektrycznych wiemy prawie wszystko. Kupując auto elektryczne trzeba mieć o nich dużą wiedzę. My zdobyliśmy ją, a teraz się nią dzielimy z naszymi klientami. Pomożemy Ci wybrać auto oraz zajmiemy się kompleksowym importem auta z USA. Podstawimy auto pod wybrany adres w Polsce, w przeciągu 6-8 tyg

Nissan LEAF
od 6 950 $

Fiat 500e
od 6 150 $

BMW I3
od 11 750 $

Chevrolet BOLT
od 19 150 $

Średnie ceny aut elektrycznych bezwypadkowych z USA - ceny zaczynają się od :

ceny bezwypadkowych samochodów elektrycznych

Import Krok po Kroku

Pytania i Odpowiedzi

Najczęściej zadawane pytania

Na koszty transportu pojazdu składa się wiele czynników, w której części USA pojazd został zakupiony, czy jest to samochód, łódź, motocykl.

Szczegółowe koszty można wyliczyć za pomocą naszego kalkulatora.

Wszystko zależy z którego miejsca auto jest wysyłane, zwykle trwa to od 6-8 tygodni.

CŁO:
Samochód osobowy: 10%
Motocykl: 25 %
Quad: 10%
Skuter wodny 1.7%

VAT:
Polska 23%
Niemcy 19%
Holandia 21%

W pierwszej kolejności należy wybrać auto które chciałbyś zakupić, można je znaleźć na aukcjach min. Copart, IaaI. Następnie należy wpłacić do Nas kaucję przed licytacją, oraz określić maksymalną cenę licytacji. Po tych czynnościach przystępujemy do aukcji.

Jeśli wylicytowaliśmy dla Ciebie auto, musisz wpłacić nam kwotę odpowiadającą cenie auta z prowizją aukcyjną, kosztami przelewu, wysyłki dokumentów, transportu do Europy oraz naszą prowizję. Oczywiście kaucja jest rozliczana na poczet tej kwoty.

Podejmujemy działania zapewniające jak najszybszy transport auto do Europy oraz udostepniamy panel w którym można śledzić losy pojazdu wraz ze zdjęciami z każdego punktu przeładunkowego

Po wpłynięciu pojazdu do Europu firma logistyczna, rozpakuje kontener, przygotuje dokumenty do odprawy celnej. Formalności mogą być załatwione przez naszą firmę lub bezpośrednio na Ciebie.

Na życzenie klienta możemy dowieźć pojazd w dowolne miejsce w Polsce

Dlaczego warto wybrać nas

Nasz firma w liczbach

0

Lat na rynku

0

Sprowadzonych Aut

0

Zadowolonych klientów

0

Pozytywnych opinii

Realizacje

2015 Fiat 500e
Nissan Leaf SL 2013
2017 TESLA MODEL S
2016 TESLA MODEL S