Sprzedaż aut używanych co się opłaca 2018

Sprzedaż aut używanych co się opłaca 2018

Jedno z częściej zadawanych pytań? Co opłaca się ściągnąć z USA. Na jakim aucie zarobie? Czego kupujemy najwięcej? Dziś Państwu na te pytania odpowiemy.

Zarobić da się na wszystkim. Potrzeba tylko trochę cierpliwości i realnych oczekiwań co do kwoty za jaką chcemy kupić auto. Oczywiście mówić będziemy o autach uszkodzonych, ponieważ przy obecnym kursie dolara 3.7 na autach całych/ bezwypadkowych będzie ciężko zarobić.

Cierpliwość jest nam potrzebna, ponieważ zanim uda się kupić auto w zakładanej przez nas atrakcyjnej kwocie, może minąć trochę czasu i potrzeba będzie podejść do paru licytacji zanim uda się kupić auto w preferowanej cenie. Rozpiętość cenowa na aukcjach jest bardzo duża i czasem sami jesteśmy w szoku jakie ceny osiągają niektóre modele. Zdarza się, że komuś spodoba się kolor, wyposażenie itp. i licytuje na aukcji do kwoty znacznie wyższej niż średnia cena sprzedaży danego modelu.

 

Trzeba mieć także realne oczekiwania finansowe. Niestety, to jest rzecz, którą nie może pochwalić się wiele osób. Często mamy pytania o Forda Mustanga najlepiej 2017- 2018r lekko przytarty. Jak pytamy jaki ma Pan budżet, to słyszymy odpowiedź 5-7 tys $ No niestety za taką kwotę, to nawet lekko przytarty 2015r będzie ciężko kupić. Jeśli coś chcemy tanio, to musi być mocniej uszkodzone. Jeśli chcemy dobry towar np. dla siebie, to musimy więcej zapłacić, ponieważ w Stanach nikt aut za pół darmo nie rozdaje. Można kupić auto w fajnych pieniądzach i na nim zarobić, ale trzeba mieć realne oczekiwania.

 

Czego kupujemy najwięcej ?

Kupujemy przeróżne marki i modele. Ciężko jest określić czego kupujemy najwięcej, bo importuje się naprawdę wszystko. Od Fiata 500 po Camaro SS. Jednak jest kilka modeli aut, które od dłuższego czasu regularnie kupujemy i sprowadzane je z USA do Polski dla klienta. 

Gównie są to:

  1. Ford Fusion
  2. Ford Escape
  3. Mini Cooper Countrymen
  4. BMW (wszystkie modele)
  5. Jaguar XK8
  6.  Volvo
Zostaw ocenę
Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked