Centrum licytacji aut USA – wszystkie aukcje NA ŻYWO w jednym miejscu.

Centrum licytacji aut USA – wszystkie aukcje NA ŻYWO w jednym miejscu.

Zapraszamy do naszego biura nieopodal Warszawy w miejscowości Wojcieszyn. Sam możesz wylicytować dowolny pojazd w USA podczas aukcji na żywo. Poczuj dreszczyk emocji związany z kupowanie auta na licytacji.

Obsługujemy największe domy aukcyjne w USA. Auta uszkodzone – Copart oraz IAAI. Auta bezwypadkowe – Manheim. Motocykle, quady, skutery śnieżne – NPA.

Możesz do nas przyjść na licytację dowolnego pojazdu w USA. Pomożemy wybrać odpowiednie auto. Sprawdzimy je pod kątem formalnym. Jeżeli w pojeździe na licytacji znajdziemy jakieś nieścisłości, poinformujemy Cię o tym, abyś mógł podjąć w pełni świadomą decyzję.

Posiadamy dostęp do wszystkich aukcji pojazdów w USA. U nas możesz wylicytować pojazdy uszkodzone, pochodzące z firm ubezpieczeniowych. Auta te pochodzą z pewnych źródeł. Do wyboru są tysiące pojazdów z różnymi zakresami uszkodzeń. Każdy znajdzie coś dla Siebie.

Aukcje z autami bezwypadkowymi.

Dostęp do największego domu aukcyjnego z autami po leasingowymi Manheim. Znajdziesz tutaj wszelkie pojazdy oferowane w USA. Są to auta z dużych firm leasingowych i banków. Można tam kupić samochody z pełną i pewną historią. Jeżeli chcesz kupić pojazd z pewnego źródła ze znaną historią, to jest miejsce dla Ciebie.

Szukasz w USA nietypowego pojazdu, motocykla, skutera śnieżnego, quada. To mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Aukcje NPA to miejsce gdzie można znaleźć wszelkiego rodzaju pojazdy. Na tej aukcji można znaleźć wszelkiego rodzaju nietypowe pojazdy.

Zapraszamy serdecznie. Profesjonalnie doradzimy, pomożemy w pierwszych krokach na aukcji, poczęstujemy kawą i herbatą. Wspólnie kupimy Twój wymarzony pojazd w USA.

Sprawdź również Inwestowanie w zabytkowe i klasyczne auta

4.5/5 - (2 votes)